טיסות זולות לאנגליה

כיום ישנן שתי חברות תעופה עיקריות המציעות טיסות זולות ללונדון ולמנצ’סטר – Jet2 ו- EasyJet.

חברת FlyBMI אשר הציעה טיסות זולות ללונדון, הפסיקה את פעילות הקו בחודש ינואר 2010.

כרטיסי הטיסה בחברות אלה יכולים להגיע למחירים הזולים בעשרות אחוזים מהמחיר בחברות התעופה המתחרות.

לחצו כאן עכשיו למציאת טיסה זולה למנצ’סטר עם Jet2

זמני טיסות בכל חברה

חברת Jet2 מפעילה טיסות זולות למנצ’סטר, אנגליה, במחירים מצחיקים שיכולים להגיע  אף ל- 50 יורו לכיוון! נכון להיום הטיסות יוצאות אחת לשבוע בלבד.

חברת EasyJet מפעילה טיסות ללונדון רק בחלק מחודשי השנה, בזמנים משתנים.

חברת FlyBMI הפעילה טיסות זולות ללונדון באופן סדיר, פעמיים ביום לכל כיוון (בוקר וערב) 7 ימים בשבוע. כאמור, החל מחודש ינואר 2010 החברה הפסיקה לטוס בקו לונדון-תל אביב. נכון להיום, לא ברור האם החברה תשוב להפעיל טיסות בקו זה. החברה עדיין מפעילה טיסות זולות בכל רחבי אירופה.


הזמנת כרטיסי טיסה זולים

הזמנת כרטיס טיסה בשלושת החברות ניתן ומומלץ לעשות ישירות מאתרי האינטרנט שלהן, המספקים מידע על הנחות ומבצעים.

באתר האינטרנט של חברת Jet2 לחצו על Find Low Faresובחרו את החודש בו אתם מעוניינים לטוס בכדי למצוא את הטיסות הזולות ביותר אותן החברה מציעה.

לחצו כאן לאתר חברת Jet2

באתר האינטרנט של חברת FlyBMI חפשו את עמוד ה- Exclusive offers ובתוכו את עמוד ה- Flight Offers בכדי למצוא מידע על מבצעים ודילים בהזמנת טיסות זולות ללונדון.
לחצו כאן לאתר חברת FlyBMI

מידע על חברת Jet2

חברת Jet2 הבריטית מפעילה טיסות זולות מ-6 שדות תעופה בבריטניה לכ-100 יעדים בינלאומיים, מתוכם 45 יעדים באירופה. נמל הבית של החברה נמצא בשדה התעופה הבינלאומי בלידס, ברדפורד.

Jet2 מפעילה טיסות מסחריות ב- 30 השנים האחרונות (בתחילה תחת השם Channel Express) ובשנת 2003 החלה החברה בהפעלת טיסות זולות  – Low Cost.

כיום, 97% מכרטיסי הטיסה של Jet2 נמכרים אונליין, באמצעות אתר האינטרנט היעודי של החברה.

בשנים האחרונות זכתה החברה במספר פרסים יוקרתיים, כגון חברת התעופה האירופאית הטובה ביותר לטיסות קצרות בשנים 2006 ו- 2007.

מידע על חברת FlyBMI

עיקר הטיסות של חברת FlyBMI מופעלות משדה התעופה הית’רו לשאר רחבי בריטניה, אירופה, המזרח התיכון, מרכז אסיה ואפריקה.

בסה”כ מפעילה החברה 1700 טיסות שבועיות ברשת של 46 שדות תעופה, כאשר בשנת 2008 השיקה בהצלחה שירותי טיסות זולות ללונדון מתל אביב ולהפך (וכאמור, הפסיקה להפעיל קו זה בחודש ינואר 2010).

FlyBMI מרחיבה עוד יותר את שירותיה ללקוחות באמצעות חברות בסטאר אלייאנס, קבוצה של 21 חברות תעופה בינלאומיות המציעות ללקוחותיהן רשת תעופה עולמית עם חווית נסיעה חלקה.

בסך הכל, סטאר אלייאנס מציעה יותר מ- 16,500 טיסות יומיות ל- 912 יעדים ב 159 מדינות.

FlyBMI מחויבת להשתמש בטכנולוגיה כגון כרטיסי טיסה אלקטרונים, הזמנת כרטיסי טיסה אונליין, צ’ק-אין עצמי בשדה התעופה ובאמצעות האינטרנט, ובכך מסייעת לשפר ולזרז את חוויית הקדם-טיסה.

על ידי שילוב הטכנולוגיות הנ”ל עם תהליכים ונהלים יעילים הפועלים מאחורי הקלעים, יכולה  להתפאר כאחת מחברות התעופה הדייקניות ביותר בבריטניה.

חברת FlyBMI הוקמה לפני כמעט 70 שנה, מפעילה צי מודרני של 54 מטוסים, מעסיקה כ- 4300 עובדים ומטיסה מעל 10 מיליון נוסעים בשנה.

לחצו כאן עכשיו למציאת טיסה זולה למנצ’סטר עם Jet2